Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Tri zruby - Apartmánová chata Bešeňová. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bešeňová může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Tri zruby - Apartmánová chata Bešeňová rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bešeňové dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Tri zruby - Apartmánová chata

Bešeňová
Potok 60, 034 83 Bešeňová, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Samostatně stojící prázdninový dům Tri zruby - Apartmánová chata nabízí celoročně otevřený bazén, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Nachází se v obci Liptovská Teplá v Žilinském kraji, 2,3 km od aquaparku Gino Paradise Bešeňová. K dispozici je kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou a lednicí, koupelna a TV. Hosté ve Tri Zruby - Apartmánová chata mohou využívat i wellness a gril. Na místě si můžete zahrát tenis a v okolí se věnovat lyžování. Tri Zruby - Apartmánová chata je vzdálená 6 km od archeologického parku Havránok a 1,2 km od termálního koupaliště Bešeňová. V okolí se můžete věnovat cyklistice, jízdě na koni, rybaření a dalším aktivitám.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Tri zruby - Apartmánová chata Bešeňová