Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej Bešeňová. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bešeňová může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej Bešeňová rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bešeňové dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej

Bešeňová
Potok 61, 034 83 Bešeňová, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej se nachází v Bešeňové v Žilinském kraji, 1,4 km od místního aquaparku Gino Paradise a 3,3 km od archeologického parku Havránok. Na hosty zde čeká celoroční venkovní bazén, wellness centrum a neplacené soukromé parkoviště. V kuchyňském koutě najdete mikrovlnnou troubu, lednici a varnou desku. Tri Zruby Potok 61 pri Bešeňovej posytuje Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Nechybí ani ložní prádlo. Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej dále nabízí masáže, termální koupel, vířivku a saunu. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování a jízdy na koni. Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej leží 1,9 km od termálních lázní Bešeňová.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Tri zruby Potok 61 pri Bešeňovej Bešeňová